top of page

5 צמחים מלאכותיים מובילים בעיצוב המשרד

בשנים האחרונות הפכה צמחיה מלאכותית למרכיב משמעותי בעיצוב פנים של משרדים וחללים מסחריים בשל האיכות הגבוהה של צמחים מלאכותיים שניתן להשיג כיום. צמח מלאכותי איכותי שנראה טבעי לחלוטין יכול להכניס חיים לחלל העבודה כמו צמח טבעי. מבחר האפשרויות הקיים היום בשוק הוא אדיר וכך גם מבחר האיכויות. אנו ממליצים שלא להתפשר על איכות הצמחייה המלאכותית שתשלבו בחלל. זו השקעה חד פעמית והבדלי האיכות שווים את ההשקעה באיכות טובה שתבטיח לכם חלל מעוצב ויפה.


ניתן למצוא היום צמחים מלאכותיים במראה טבעי בכל סוגי הצמחים. החל מצמחי קקטוס וסוקולנטיים במבחר גדלים וסוגים, דרך צמחיה מלאכותית נמוכה, צמחיה מלאכותית נשפכת ומטפסת, שיחים מלאכותיים ועד עצים מלאכותיים גבוהים מסוגים רבים, בהם דקלים, עצים עם עלווה, עצים על גזע ושלל צמחים מלאכותיים נוספים.


תוכלו להתאים צמחיה מלאכותית לעיצוב החלל, ע"י שימוש בסוג צמח אחיד או לשלב בין מינים שונים. כך למשל במשרד בו העיצוב השולט הוא מינימליסטי, כדאי להשתמש בסוג צמחיה מלאכותית במראה אחיד ונקי. כגון, מיני קקטוסים מלאכותיים זקופים, צמחי סנסווירה בעלי המראה האלגנטי או עצים על גזע חשוף. לעומת זאת כשנרצה ליצור מראה עשיר ניתן לשלב בכד או באדנית צמחיה מלאכותית ממספר מינים. כך למשל, נשלב צמחיה מלאכותית עם עלווה גדולה, עם שיחים מלאכותיים שונים וצמחים מלאכותיים בצבעים שונים באדנית או בכד - וכך ניצור מראה עשיר ומלא שיכול להתאים לסגנון עיצובי קלאסי, אקלקטי או כפרי.
חמשת ההמלצות שלנו לצמחים מלאכותיים

מניסיון של עשרות שנים שיש לנו ב לוטם צמחיה למשרדים, בביצוע פרויקטים בצמחיה מלאכותית וצמחיה טבעית במשרדים, אנו יודעים כי ניתן ליצור אווירה של חיים ולתת אופי מיוחד לחלל המשרד, גם עם שימוש בצמחיה מלאכותית איכותית במראה טבעי. ממש כמו בשימוש בצמחיה טבעית. תוכלו לבחור ממבחר הצמחים שלנו עם כדים או אדניות תואמות לפי החלום העיצובי שלכם. נשמח גם לסייע בבחירת הצמחייה המלאכותית ומכל השתילה המתאים לסגנון העיצובי בחלל המשרד.


המלצה 1 – צמח במבוק מלאכותי

הצמח המלאכותי קנה הבמבוק הוא אחד הצמחים הנמכרים ביותר שלנו. הסיבה היא שהוא מרשים ויפה בפני עצמו כצמח מרכזי וגבוה. יש לו נוכחות מרשימה בחלל. הוא נראה למרחוק ומאיר כל חלל עבודה ולובי בנין בו הוא נמצא. ניתן למצוא את צמח הבמבוק בגבהים שונים, לשים אותו בכד גדול או ליצור אתו מחיצה או אזור מופרד בחלל, כאשר נשתול מספר צמחים מלאכותיים מסוג קנה במבוק באדנית, זה לצד זה. אדנית כזו יכולה לתחם אזור במשרד או להסתיר אזור מסוים בזכות גובהו וצפיפותו של הצמח.

אז אם אתם רוצים ליצור הפרדה בחלל או להכניס צמח גדול ומרשים לחלל גבוה – ההמלצה שלנו היא על צמחיה מלאכותית מסוג קני במבוק מלאכותי עם עלווה ירוקה.
המלצה 2 – שרכים מלאכותיים

צמח השרך הוא צמח מלאכותי קלאסי, נפלא ויפיפה שניתן לעצב אתו חלל במראה עשיר וטרופי. השרכים המלאכותיים שברשותנו הם במראה טבעי, רכים למגע, ועשויים חומרים איכותיים. הם אחת ההמלצות העיקריות שלנו לצמחיה מלאכותית בגובה נמוך עד בינוני והוא אחד המבוקשים שלנו. יש לנו שרכים בגדלים ומינים שונים והשילוב ביניהם יוצר מראה מקסים וטבעי.


אנחנו ממליצים על שתי דרכים שונות להשתמש בצמח השרך המלאכותי. אפשרות אחת היא לשתול מספר שרכים מאותו סוג בכד. כך נייצר גוש מלא ועשיר של צמחיה מלאכותית ירוקה ועשירה. אפשרות שניה היא לערבב מספר מינים של שרכים מלאכותיים בגדלים שונים וזנים שונים באדנית או בכד. ניצור מראה צבעוני יותר ועשיר.


אנחנו אוהבים לשלב בפרויקטים בצמחיה מלאכותית שלנו, את השרך המלאכותי יחד עם צמחים מלאכותיים נוספים. אפשר ליצור אתו אדנית מלאכותית עשירה וצבעונית. השרך המלאכותי משתלב נפלא עם צמחים מלאכותיים מזנים אחרים וניתן ליצור מיקס של צמחיה מלאכותית יפיפייה שתמשוך את העין.

המלצה מס 3 - סוקולנטים מלאכותיים וקקטוסים

יש משהו אצילי בצמחי הקקטוס המלאכותי והסוקולנטים. אפשר לעצב איתם חלל בעל אופי מיוחד. בעזרת הצמחים המלאכותיים הללו ניתן ליצור מראה מינימליסטי, נקי ומרשים.

יש לנו צמחי קקטוס מלאכותיים ממינים ובגדלים שונים. החל מצמחיה מלאכותית נמוכה לשולחן או מדף משרדי, וכלה בקקטוסים מלאכותיים זקופים בגובה מטר ויותר, שיתאימו לכד גדול ויצרו מראה מרשים בחלל המשרד.

יתרון משמעותי בהכנסת צמח קקטוס מלאכותי לחלל העבודה, על פני צמח קקטוס טבעי – הוא שהקוצים של הצמח המלאכותי – אינם דוקרים, על אף מראם האמיתי. הצמחים נעימים למגע ונראים טבעיים למראה. זאת משום שהם מיוצרים מחומרים איכותיים המאפשרים לחקות את המראה הטבעי שלהם בטבע.
המלצה מס 4 – צמחיה נשפכת מלאכותית - סוקולנט

צמח הסוקולנט הנשפך הוא כל כך עדין ואמיתי במראה שלו, שהוא גורם תמיד לתהיות אם הוא צמח מלאכותי או טבעי. זה אחד הצמחים הכי חיים שלנו והוא משתלב עם כל סגנון בעיצוב החלל. הוא מוסיף הילה מיוחדת ועדינות לחלל בו הוא נמצא - שפשוט אי אפשר שלא לאהוב אותו.

זה אחד הצמחים הנמכרים ביותר שלנו. הצמחים מגיעים שתולים בתוך כדים קטנים ויפים ומתאימים לכל דלפק קבלה, או על גבי ספריות ומדפים במשרד. כד קטן עם צמח קטן מכניסים כל כך הרבה אווירה שזה כיף.
המלצה 5 – זיף נוצה וצמחיה מלאכותית עשבונית

אם אתם רוצים אווירה צעירה, שובבה ותוססת – הצמחייה העשבונית המלאכותית היא בדיוק בשבילכם. הצמחייה המלאכותית העשבונית מתאימה למילוי אדניות בשורה, או כצמח מרכזי בכד. העשבים הללו כאילו מתבדרים ברוח. מראם כבעלי רוח חופשיה. הם יוסיפו אוירה צעירה והמון ירוק לחלל.

הצמחי המלאכותיים העשבוניים, עשויים מחומרים איכותיים וניתן לשלב איתם פרחים בגובה זהה כמו לבנדר סגול, וכך ליצור נקודות צבע וענין.

אם רוצים להכניס אופי לחדר, אנחנו ממליצים בחום על צמחיה מלאכותית עשבונית עם או בלי פריחה. צמח זיף נוצה פורח, שיישתל בתוך כד גדול זו אופציה נהדרת לצמח אלגנטי שיוסיף חיים לחלל העבודה שלכם ויאיר את כל החדר.
אלו חמשת ההמלצות שלנו על צמחייה מלאכותית לחללי עבודה. המבחר הקיים הוא עצום, ונשמח לסייע לכם עם התאמה של הצמחים המלאכותיים האיכותיים - לחללי העבודה שלכם. אנו בלוטם צמחיה למשרדים, מייעצים בכל שלבי התכנון וההקמה. למידע נוסף וייעוץ פנו אלינו

45 צפיות0 תגובות

תגובות


ברק דינור - לוטם צמחיה
ברק די-נור
בעלים ומנהל - לוטם צמחיה

ברק די-נור, בן קיבוץ דורות שבנגב, רכש ניסיון וידע חקלאי עוד בנעוריו, בשדות הגזר והשום ובמטעי עצי הפקאן של הקיבוץ.

כנער עבד על הטרקטור בשדה. טיפל במערכות ההשקיה, סידר את צנרות הטפטוף ורכש ידע רב בתחום.

לאחר שירות צבאי כלוחם בסיירת גולני, עבר ברק לתל אביב והחל לעבוד בתחום האהוב והמוכר מימי נעוריו , בחברת גינון,  כעובד שכיר.

 

ברק זיהה מהר מאד את הצורך הגובר של משרדים בחברה המתמקצעת בצמחית פנים בחללים סגורים, הדורש התמחות ספציפית.

בשנת 1993הקים ברק את לוטם צמחיה כחברת נישה המתמחה בעיצוב צמחיית פנים למשרדים.

ברק נותן את כלל השירותים לצמחית פנים במשרד, במסגרת  לוטם צמחיה.

החל משלב התכנון, מול אדריכלים ומתכנני משרדים,  ייעוץ במקום לבחירת סוג הצמחייה ומכלי השתילה, הקמה ושירותי טיפול ותחזוקה של הצמחים לאחר ההקמה.

ברק נשוי ואב ל-3 בנים בוגרים. 2 עובדי היי טק וחייל לוחם בסדיר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page