עם למעלה מ-25 שנות ניסיון במתן שרותי אספקת צמחיה למשרדים, מתן טיפולי תחזוקה עבור צמחיה למשרד, והתאמת כדים ומכלי שתילה ממבחר יצרנים ועיצובים לעיצוב המשרד -  עדין קיימת בנו התשוקה להפוך חללי עבודה לסביבות עבודה ירוקות ובריאות.

אנו בלוטם צמחיה, מתמחים משנת 1993 בעיצוב והתאמת צמחיית פנים למשרדים. אנו מספקים מבחר רחב של כדים לעסקים, בתוכם נתאים צמחיה למשרד, אם זו צמחיה טבעית, הידרופונית או מלאכותית. בהמשך נספק שרות טיפולים לצמחיה במשרד, על בסיס קבוע, על מנת להבטיח שמשרדכם יישאר ירוק, מטופח ומלבלב לאורך זמן.

בין אם אתם ארגון גדול או משרד קטן - אנו נייעץ לכם ונתאים את הצמחייה למשרד שתהפוך אותו לחלל עבודה ירוק, חי ונעים 

מתלבטים בין צמחיה טבעית לצמחיה מלאכותית למשרד שלכם? - נשמח לייעץ לכם

 

 

מתעניינים בצמחיה למשרד ?
אנו כאן כדי להגשים לכם חלום ירוק. 
הכנסת צמחיה למשרד קיים, חשובה ליצירת סביבת עבודה בריאה ונעימה. ברשותנו כדים, אדניות, קערות ושלל מכלי שתילה ממבחר יצרנים ועיצובים. יש לנו ניסיון רב בהקמת צמחיה למשרדים, ביצוע  פרויקטים ב צמחיה מלאכותית, צמחיה הידרופונית. קירות ירוקים, מצמחים טבעיים, מילוי אדניות בנויות עם צמחיה הידרופונית, צמחיה מלאכותית וכל שיעלה בדעתכם - ננסה להגשים. לרשותכם נעמיד צוות מיומן לו ניסיון רב בצמחית משרדים, ואף מעצבת פנים שתעזור לתכנן עבורכם את צמחיה למשרד. 
 

אחזקת צמחיה במשרדים

שירות תחזוקת הצמחייה למשרדים, מבטיח לבלוב של הצמחייה במשרד לאורך זמן, ושמירה על סביבת עבודה מטופחת ובריאה במשרד שלכם.

טיפול תחזוקת הצמחייה אינו רק השקיה של הצמחים. בנוסף הצוות לשנו יגיע אליכם למשרד, יגזום את הצמחים, יסיר עלים יבשים, ינקה אבק מהעלים,ירסס מפני מחלות, ידשן הצמחים ויבריק העלים. כל אלה יבטיחו שהצמחייה במשרד שלכם תישאר ירוקה ובריאה לאורך זמן. 

מעוניינים בשרות תחזוקת צמחיה למשרד ? התקשרו אלינו

 

 

 

 שירות למעצבים אדריכלים

כבר בשלב תכנון המשרד, אנו נכונים לייעץ בנוגע למיקום הצמחייה במשרד. תכנון מוקדם של הצמחייה במשרד תאפשר לייצר חלל עבודה ירוק ומיוחד.

מניסיוננו עם צמחיה למשרדים, נייעץ היכן יש צורך בתוספת אור על מנת לאפשר גידול צמחיה טבעית במשרד, או אם עדיף יהיה לתכנן צמחיה מלאכותית במקום בו אין תנאים לצמחיה טבעית במשרד.

 

אנו מציעים למתכננים מגוון רחב של כדים ומכלי שתילה, שיתאימו לסגנון העיצוב הנבחר, כך  הצמחייה למשרד תתאים לעיצוב הכללי במשרד

למה לעבוד עם לוטם צמחיה מלאכותית והידרופונית

צוות אמין ומקצועי

אנו בלוטם צמחיה גאים באיכות השירות אותו אנו מספקים. החל מייעוץ ללא תשלום למעצבים ולמתכנני הצמחיה במשרד, דרך הקמה והתקנה של צמחית פנים הידרופונית, צמחיה מלאכותית או טבעית, ללא הפרעה לעבודה במשרד, וכלה בשירות תחזוקה חודשי מקצועי לצמחים.

אנו נעשה הכל להתאים את עצמנו לזמנים שלכם.

פתיחה בעוד שבוע? צפויים אורחים חשובים במשרד? תרצו לשלוח כד מתנה ?תתקשרו אלינו ונעשה את מרב המאמצים לרענן את סביבת העבודה שלכם בצמחית פנים, במועד הרצוי לכם.

שירות מהיר

ברכישת מספר כדים צמחיה למשרד, שירות ההובלה וההקמה הינו חלק מהשירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו. מחדרה עד גדרה, לפחות.  

הצוותים המקצועיים שלנו יספקו את הצמחיה בכלים וכדים כשהם כבר מוכנים עם הצמחיה, ישירות אליכם למשרד או הלובי. 

הובלה חינם

 1-800-39-09-09   |  ברק דינור   052-2578268   |   barakdinur@gmail.com