צמחיה מלאכותית

 

צמחיה מלאכותית היא פתרון מושלם למשרדים ומקומות בהם יש מחסור באור וחמצן הנחוץ לצמחים טבעיים. אנו בלוטם צמחיה מבצעים פרויקטים של צמחיה מלאכותית, עם מיני צמחים מלאכותיים איכותיים. הצוות שלנו ב לוטם צמחיה, מתמחה בעבודה עם צמחיה מלאכותית איכותית. עצים מלאכותיים גבוהים, צמחים מלאכותיים בגבהים שונים ונשפכים, ו צמחית משי שתשווה מראה מושלם של צמחיה טבעית, בעזרת שימוש בצמחים איכותיים, צמחי משי מלאכותיים במבחר גדלים וסוגים.  

אנו משווקים מבחר כדים, אדניות, קערות למדפים ודלפקי קבלה ומיכלי שתילה - בהם "נשתול" צמחים מלאכותיים.

את הצמחיה המלאכותית נחפה בכיסוי טבעי של חלוקי נחל, טוף, שברי טרקוטה או כל שילוב אחר  שתחפצו על מנת ליצור מראה טבעי.

 

אנו בלוטם צמחיה מתמחים בהקמת פרויקטים במוסדות, משרדים ולובי של בניינים. התקשרו אלינו ונשלח נציג למקום ההתקנה ביחד נתקין צמחיה שתתאים למקום. לרשותנו מבחר גדול של צמחים מלאכותיים. עצים מלאכותיים, צמחים נשפכים מלאכותיים וצמחים מלאכותים בגבהים שונים וממינים שונים.

 

 

 

 

 

 

I

צמחיה מלאכותית או צמחיה טבעית - מה הטוב ביותר למשרד שלכם ?

היתרונות המוכרים של צמחיה במשרד - האם נכונים גם לגבי צמחיה מלאכותית למשרד ?

מעצבים רבים משתמשים בצמחים טבעיים או מלאכותיים ליצירת אווירה נעימה ולקישוט חללי עבודה. אך מעבר לפן העיצוב  - יתרונות צמחיה למשרד ולחללי עבודה, הוכחה במחקרים כמשפיעה על יצירתיות ופריון העובדים.

צמחיה הידרופונית למשרד (צמחיה טבעית) הוכחה כמהווה תוספת בריאותית לחלל העבודה, בהעלאת מצב הרוח של העובדים, שיפור באיכות חייהם, והעלאת התפוקה של העובדים בכ-15 אחוזים. צמחיה טבעית אף תורמת לחמצון החלל והפחתה של כ-20 אחוזים מהאבק בחלל. צמחיה טבעית מסננת את האוויר במשרד ויכולה לעזור למנוע סימפטומים של כאבי ראש ועייפות במשרד סגור.

ההשפעה החיובית של צמחיה טבעית על העובדים, נראית ברורה וטבעית, אך נשאלת השאלה: 

 

 האם ניתן להשיג השפעה דומה גם בשימוש ב צמחיה מלאכותית ?

במחקרים התברר כי חלק מהיתרונות המוכחים של צמחיה טבעית, נכונים גם בעת הכנסת צמחיה מלאכותית למשרד.

לצמחיה מלאכותית תהיה השפעה ביצירת סביבת עבודה "ירוקה וחיה", התורמת להשראה וליצירת פרודוקטיביות לעובדים.

כאשר הדבר אפשרי, נמליץ על צמחיה טבעית גדלה ומוריקה, אך כאשר הדבר אינו אפשרי, הרי שצמחיה מלאכותית  הוא תחליף ראוי. כאשר אין תנאי אור מספקים, הרי ש צמחיה מלאכותית אינה מחייבת תאורה על מנת ללבלב, ולכן ניתן לשלב צמחיה מלאכותית גם באזורים חשוכים או במקומות בהם אין נגישות לתחזוקת צמחיה במשרד.

צמחיה מלאכותית אינה מציעה את אותם יתרונות בריאותיים כמו צמחיה טבעית או צמחיה הידרופונית, אך חזותית תועלתם של הצמחים המלאכותיים נשארת זהה לתועלת שבהכנסת צמחיה הידרופונית למשרד. צמחיה מלאכותית אף עשויה להוות יתרון כאשר ישנו חלל עבודה סטרילי בו לא ניתן לשלב צמחיה טבעית

 

כיום ניתן למצוא צמחים מלאכותיים באיכות גבוהה שיוסיפו יופי ואווירה למשרד.

.

המומחיות שלנו בלוטם צמחיה, היא לאבחן את התנאים במשרד, להחליט יחד אתכם על הקמת צמחיה טבעית או צמחיה מלאכותית ולמקם אותה בכדים ואדניות, בצורתה הטבעית. השילוב של צמחיה איכותית ושתילה מקצועית יביאו לתוצאות נהדרות וטבעיות למראה, גם בעת שנשתול  צמחים מלאכותים.

אם אתם מחפשים תוספת ירוקה  שתשפר את האווירה בסביבת העבודה - אנו בלוטם צמחיה עם ניסיון של עשרות שנים - נייעץ לך כיצד ליצור סביבת עבודה ירוקה ונעימה.

 

התקשרו אלינו 1-800-390909

למה לעבוד עם לוטם צמחיה מלאכותית והידרופונית

שירות מהיר

אנו נעשה הכל להתאים את עצמנו לזמנים שלכם.

פתיחה בעוד שבוע? צפויים אורחים חשובים במשרד? תרצו לשלוח כד מתנה? התקשרו אלינו ונעשה את מרב המאמצים לרענן את סביבת העבודה שלכם בצמחית פנים, במועד הרצוי לכם.

צוות אמין ומקצועי

אנו בלוטם צמחיה גאים באיכות השירות אותו אנו מספקים. החל מייעוץ ללא תשלום למעצבים ולמתכנני הצמחיה במשרד, דרך הקמה והתקנה של צמחית פנים הידרופונית, צמחיה מלאכותית או טבעית, ללא הפרעה לעבודה במשרד, וכלה בשירות תחזוקה חודשי מקצועי לצמחים.

הובלה חינם

ברכישת מספר כדים צמחיה למשרד, שירות ההובלה וההקמה הינו חלק מהשירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו. מחדרה עד גדרה, לפחות.  

הצוותים המקצועיים שלנו יספקו את הצמחיה בכלים וכדים כשהם כבר מוכנים עם הצמחיה, ישירות אליכם למשרד או הלובי. 

 1-800-39-09-09   |  ברק דינור   052-2578268   |   barakdinur@gmail.com

 

 

  • Facebook Social Icon