צמחיה הידרופונית

מערכת הידרופונית לגידול צמחיה הידרופונית, היא מערכת סגורה, המתבססת על שיטת גידול מבוססת מים, העשירה בחומרים מזינים לצמח ואינה משתמשת בתערובת קרקע לצורך גידול  הידרופוני.

מערכת השורשים של צמחייה הידרופונית נתמכת באמצעים אחרים מאשר אדמת קרקע. טוף, פרלייט, כבול ועוד משמשים מצעי גידול לצמחיה הידרופונית, ומאפשרים לצמחייה הידרופונית גישה לחמצן, החיוני לגידול הידרופוני תקין.

יתרונות ההידרופוניקה

גידול הידרופוני של צמחיה הידרופונית מקנה יתרונות למגדל וללקוח הסופי של צמחייה הידרופונית. העלווה של צמחיה הידרופונית גדלה מהר יותר מצמח שאינו גדל במערכת הידרופונית  בשל הגישה הישירה בין שורשי הצמחייה ההידרופונית לחומרים המזינים אותו. כך הצמח ישקיע אנרגיה פחותה מצמח הגדל באדמת קרקע, לייצר מערכת שורשים ענפה, שתחפש אחר הזנה לצמח, אלא האנרגיה תופנה לגידול העלים והתפשטותם מעלה.שימוש בצמחיה הידרופונית הגדלה במערכת סגורה, משמעה שאין נגר קרקע ונגר מים מכלי הגידול. הדבר חוסך את הלכלוך שיכול להיות מלווה לגידול צמחיה טבעית בתערובת קרקע. כאשר מגדלים צמחיה הידרופונית  בבית או במשרד, הדבר מהווה יתרון.

הידרופוניקה בישראל הפכה נפוצה מאד, כמו גם בשאר העולם. וזאת גם בשל הנוחות בשימוש אך גם בשל תרומת שיטת הגידול ההידרופוני - לאיכות הסביבה. אין נגר של קרקע או של מים בשיטת גידול זו  - ובכך יש חסכון במשאבים.

לוטם צמחיה הידרופונית מתמחה כבר למעלה מ 25 שנים, בגידול, והקמת מערכות הידרופוניות במשרדים ומוסדות.

 

אנו מספקים צמחיה טבעית הידרופונית במגוון רב של כדים, אדניות, מכלי שתילה ממינים שונים, ומשתמשים אף במכלים ואדניות בנויות לפי העיצוב האדריכלי של המשרד.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אדריכלים, מתכנני משרדים ונותנים יעוץ מקצועי להקמה ואחזקת צמחיה הידרופונית במשרדים.

תתקשרו אלינו ונגיע לייעץ אצלכם במשרד

למה לעבוד עם לוטם צמחיה מלאכותית והידרופונית

צוות אמין ומקצועי

אנו בלוטם צמחיה גאים באיכות השירות אותו אנו מספקים. החל מייעוץ ללא תשלום למעצבים ולמתכנני הצמחיה במשרד, דרך הקמה והתקנה של צמחית פנים הידרופונית, צמחיה מלאכותית או טבעית, ללא הפרעה לעבודה במשרד, וכלה בשירות תחזוקה חודשי מקצועי לצמחים.

אנו נעשה הכל להתאים את עצמנו לזמנים שלכם.

פתיחה בעוד שבוע? צפויים אורחים חשובים במשרד? תרצו לשלוח כד מתנה ?תתקשרו אלינו ונעשה את מרב המאמצים לרענן את סביבת העבודה שלכם בצמחית פנים, במועד הרצוי לכם.

שירות מהיר

ברכישת מספר כדים צמחיה למשרד, שירות ההובלה וההקמה הינו חלק מהשירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו. מחדרה עד גדרה, לפחות.  

הצוותים המקצועיים שלנו יספקו את הצמחיה בכלים וכדים כשהם כבר מוכנים עם הצמחיה, ישירות אליכם למשרד או הלובי. 

הובלה חינם

 1-800-39-09-09   |  ברק דינור   052-2578268   |   barakdinur@gmail.com